Vietnes darbībai izmantotas obligāti nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Vairāk

Atbalstītāji

Swedbankkarte

Nakotnes prakse

Aktualitātes

Pētījums „Finanšu pratības novērtēšana jauniešu vidū Latvijā“

Ieraksts tika veikts: 20.03.2024 | Tēma: Aptauja

Sakarā ar pētījumu „Finanšu pratības novērtēšana jauniešu vidū Latvijā“ lūdzam  studentus un audzēņus aizpildīt pētījuma anketu (https://forms.gle/krNXgDtcNeRjdhA58). Anketas aizpildīšanai nepieciešamas aptuveni 10-15 minūtes.

Lasīt vairāk...

Aptauja studentiem

Ieraksts tika veikts: 23.10.2023 | Tēma: Aptauja

Studiju procesa laikā veidojam start-up uzņēmumu, kas savienos nesen absolvējušos studentus ar potenciālajiem darba devējiem savā vai līdzīgā sfērā. Pašlaik ir vajadzība saprast, vai ir nepieciešamība šādam uzņēmumam, un Jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs.

Lasīt vairāk...

Diskriminācija augstākās izglītības iestādēs

Ieraksts tika veikts: 10.05.2023 | Tēma: Aptauja

Latvijas Studentu apvienība (LSA) sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu Padomi (LU SP) un Latvijas Universitāti (LU) ir izstrādājusi aptauju “Diskriminācija augstākās izglītības iestādēs”. Tās mērķis ir noskaidrot, ar kāda veida diskrimināciju augstākās izglītības iestādēs saskaras studējošie, akadēmiskais un vispārējais personāls.
Šobrīd Latvijā trūkst padziļinātas analīzes par diskriminācijas izpausmēm un gadījumiem Latvijas augstākās izglītības iestādēs, kas atspoguļotu diskriminācijas gadījumus un statistiku augstskolās un koledžās. Šīs aptaujas dati būs nozīmīgi, lai novērtētu, kāda šobrīd ir situācija augstākās izglītības vidē un īstenotu diskriminācijas novēršanas un iekļaujošas vides veicinošus pasākumus.
LSA, LU SP un LU aicina ikvienu studējošo, kā arī akadēmisko un vispārējo personālu aizpildīt aptauju un sniegt informāciju par pieredzēto diskrimināciju augstākās izglītības vidē gan par sevi, gan līdzcilvēkiem. Jo vairāk informācijas tiks sniegta par konkrētajiem gadījumiem, jo noderīgāki būs aptaujas dati, izprotot reālās situācijas, ar kādām nākas saskarties augstākās izglītības iestādēs.
Saite uz aptauju pieejama šeit: https://ej.uz/diskriminacijasaptauja
 

Lasīt vairāk...

Maģistra darba tēmas aptauja

Ieraksts tika veikts: 27.02.2023 | Tēma: Aptauja

Labdien!
Esmu Liepājas Universitātes maģistra programmas “Izglītības zinātnes” studente Ligita Norenberga. Mana maģistra darba tēma ir “Integrētā mācību procesa organizēšana profesionālajā izglītībā”. Aptaujas aizpildīšana aizņems aptuveni 10 minūtes. Aptauja: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKFjrGX5yuVMFNbhhVX5rAy2tweG4hofjzq6nXy1-10UFmkw/viewform?usp=sf_link

Lasīt vairāk...