Vietnes darbībai izmantotas obligāti nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Vairāk

Atbalstītāji

Swedbankkarte

Nakotnes prakse

Aktualitātes

Student, zinātniek, skolotāj un pasniedzēj!

Ieraksts tika veikts: 21.06.2023 | Tēma: Pētniecība

Gētes institūts piedāvā piekļuvi Open Access saturam - brīvu pieeju 3 miljoniem zinātnisku publikāciju, kas iekļautas visu Vācijas zinātnisko bibliotēku kopējā sarakstā (GVI). Tās ir grāmatas, raksti, disertācijas, kā arī laikrakstu un žurnālu raksti dažādās – pārsvarā vācu un angļu – valodās. Lai piekļūtu Open Access materiāliem, jums nav jāreģistrējas vai jābūt bibliotēkas lasītājam.
Piedāvājumu meklējiet šeit: www.goethe.de/latvija/openaccess

Lasīt vairāk...

Piemiņas pasākums Torņakalna memoriālā

Ieraksts tika veikts: 16.06.2023 | Tēma: Pasākumi

1941. gada 14. jūnijs Latvijas vēsturē ir sāpju pilna diena. Vairāk kā 15 000 cilvēku – gan pieaugušos, gan bērnus padomju sistēma lopu vagonos aizveda uz Sibīriju. Un šis nav vienīgais datums, kurā nolaižam karogus pusmastā. Arī 1949. gada 25. marts, kad vairāk nekā 42 000 Latvijas iedzīvotājiem sākās garais sāpju ceļš uz Tālajiem austrumiem. Atmiņas par to no paaudzes paaudzē nodod tie, kuru dzīvi tas skāris tieši – Sibīrijas izsūtījumā dzimušie. Arī mūsu koledžas audzēkņi katru gadu piedalās šajā piemiņas brīdī – teātra grupas dalībnieki (vadtāja Rita Reliņa) un jauktā kora MĪTS dziedātāji (diriģente Irīna Švarcbaha).

Lasīt vairāk...

Programmēšanas konkurss vidusskolēniem

Ieraksts tika veikts: 15.06.2023 | Tēma: Konkurss, konkursi

Roberts Legzdiņš no P1-2 grupas kopā ar savu komandu - Dāvi Ērgli no Rīgas Inženierzinātņu vidusskolas un Mareku Ulmani no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas Riga Business School rīkotajā Programmēšanas konkursā vidusskolēniem ieguva 1.vietu, prezentējot izstrādāto lietotni "Spotloc".
"Spotloc" ir mobilā aplikācija, kurā pieejami visi Latvijā notiekošie pasākumi. Kopumā konkursā piedalījās 20 komandas no dažādām skolām un dažādiem Latvijas novadiem. Jauniešu piedāvātie risinājumu pārsteiguši pat žūriju un organizatorus.

Lasīt vairāk...

Ikgadējs velobrauciens!

Ieraksts tika veikts: 14.06.2023 | Tēma: Pasākumi

Ikgadējā velobrauciena maršruts „Brīvības  piemeneklis – Dzintari – Rīgas centrs”.  Piedalījās EL-2, EL-3 un EL-4 grupu audzēkņi, kā arī skolotājas D.Bērziņa un J.Gurenko.

Lasīt vairāk...

Literatūras avīze 2023. gada maijs

Ieraksts tika veikts: 13.06.2023 | Tēma: Literatūras avīze

Ja vēlies uzzināt vairāk par Rīgas Tehniskās koledžas literatūras un kultūras aktualitātēm, apskati mūsu Literatūras avīzi.
Būsim priecīgi redzēt arī kādu Tavu darbu, iesūtītu e-pastā: rtk.literaturas.avize@gmail.com
Galvenā redaktore: Karīna Jansena

Lasīt vairāk...

Jauno uzņēmēju dienas 2023

Ieraksts tika veikts: 02.06.2023 | Tēma: Pasākumi

Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 30. - 31.maijā organizēja par tradīciju kļuvušo ikgadējo pasākumu jaunajiem uzņēmumiem Jauno uzņēmēju dienas 2023, kas šogad norisinājās Jūrmalā.
Starp 19 Latvijas labākajiem mācību uzņēmumiem piedalījās arī mūsu audzēkņu komanda no P1-2 grupas - audzēkņi Roberts Legzdiņš, Linards Linde, Līna Robežniece un Kristaps Tože ar savu inovatīvo produktu- lietotni Spotloc, kas ir ērti lietojama mobilā aplikācija, kura satur informāciju par visiem Latvijā notiekošajiem pasākumiem.
Rīgas Tehniskā koledžas MH-3 grupas audzēknis Hermanis Petručeņas sadarbībā ar Rīgas Valsts 1. Ģimnāziju izveidoja uzņēmumu Herble - cementa puķupodu ar automātisko aplaistīšanas funkciju, kas veic darbību, savienojoties ar telefona mobilo lietotni.

Lasīt vairāk...

Ekskursija uz „Beweship Latvia”

Ieraksts tika veikts: 31.05.2023 | Tēma: Pasākumi

2023. gada 30. maijā LD-1 grupa skolotāju L.Gansones un R.Kurma pavadībā devās ekskursijā uz loģistikas centru „Beweship Latvia”. Uzņēmums atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, netālu no lidostas „Rīga” Mārupes novadā, Asarīši 3. Tajā strādā vairāk kā 30 darbinieki, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi pa sauszemi, jūru, gaisu, dzelzceļu un multimodālie pārvadājumi, kā arī piedāvā noliktavas un muitošanas pakalpojumus. Uzņēmumam ir plaša un mūsdienīga A klases noliktava, kurā iespējams uzglabāt un apstrādāt plaša spektra kravas – bīstamās (ADR), akcīzes, pārtikas un citas.

Lasīt vairāk...

XRTEME programmēšanas maratons 2023

Ieraksts tika veikts: 31.05.2023 | Tēma: Konkurss, konkursi

29. maijā XRTEME programmēšanas maratons!
Ilgtspēja tehnoloģoju nākotne!
Piedalās 1., 2. kursu audzēkņi!
Veiksmi konkursantiem!

Lasīt vairāk...

ARVATO SYSTEMS LATVIA lekcija 22.05.2023.

Ieraksts tika veikts: 19.05.2023 | Tēma: Pasākumi

22.05.2023. plkst. 10.00 Lielajā zālē notiks lekcija “Tīmekļa vietņu izstrāde”

Tiek aicinātas grupas:
P1 – 1   P2 – 1
P1 – 2   P2 – 2
P1 – 3   P2 – 3

Lasīt vairāk...

Profesionālās meistarības konkurss “Labākais elektronikas tehniķis 2023”

Ieraksts tika veikts: 19.05.2023 | Tēma: Konkursi

Š.g. 12. maijā IKT katedrā norisinājās konkurss “Labākais elektronikas tehniķis 2023”.  Piedalījās EL–2 grupa un skolotājs Arnis Boguts.

Konkursa uzvarētāji:
1.vieta - Maksims Serebrjanskis
2.vieta – Iļja Paško un Deniss Bezļudko
3.vieta – Ričards Nauris Subers un Dāvis Samulis

APSVEICAM uzvarētājus!

Lasīt vairāk...

Latvijas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu prasmju konkurss “Elektronikas tehniķis 2023”

Ieraksts tika veikts: 19.05.2023 | Tēma: Konkursi

17.05.2023. Ogres tehnikumā notika Latvijas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu prasmju konkurss elektronikā “Elektronikas tehniķis 2023”.

Rīgas Tehnisko koledžu pārstāvēja EL -3 grupas audzēkņi:

Lasīt vairāk...

Studentu 5.zinātniski prakstiskā konference “Tehnoloģiju iespējas mūsdienās”

Ieraksts tika veikts: 11.05.2023 | Tēma: Pasākumi

Š.g. 10. maijā Rīgas Tehniskajā koledžā notika studentu 5. zinātniski prakstiskā konference “Tehnoloģiju iespējas mūsdienās”.  Konferencē piedalījā Enerģētikas un Informācijas tehnoloģiju nozaru speciālisti un studenti.

Lasīt vairāk...

Diskriminācija augstākās izglītības iestādēs

Ieraksts tika veikts: 10.05.2023 | Tēma: Aptauja

Latvijas Studentu apvienība (LSA) sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu Padomi (LU SP) un Latvijas Universitāti (LU) ir izstrādājusi aptauju “Diskriminācija augstākās izglītības iestādēs”. Tās mērķis ir noskaidrot, ar kāda veida diskrimināciju augstākās izglītības iestādēs saskaras studējošie, akadēmiskais un vispārējais personāls.
Šobrīd Latvijā trūkst padziļinātas analīzes par diskriminācijas izpausmēm un gadījumiem Latvijas augstākās izglītības iestādēs, kas atspoguļotu diskriminācijas gadījumus un statistiku augstskolās un koledžās. Šīs aptaujas dati būs nozīmīgi, lai novērtētu, kāda šobrīd ir situācija augstākās izglītības vidē un īstenotu diskriminācijas novēršanas un iekļaujošas vides veicinošus pasākumus.
LSA, LU SP un LU aicina ikvienu studējošo, kā arī akadēmisko un vispārējo personālu aizpildīt aptauju un sniegt informāciju par pieredzēto diskrimināciju augstākās izglītības vidē gan par sevi, gan līdzcilvēkiem. Jo vairāk informācijas tiks sniegta par konkrētajiem gadījumiem, jo noderīgāki būs aptaujas dati, izprotot reālās situācijas, ar kādām nākas saskarties augstākās izglītības iestādēs.
Saite uz aptauju pieejama šeit: https://ej.uz/diskriminacijasaptauja
 

Lasīt vairāk...

Noslēguma pasākums LDDK Projektam SAM.8.5.1. 11.05.2023.

Ieraksts tika veikts: 09.05.2023 | Tēma: Pasākumi

Šā gada 11. maijā notiks noslēguma pasākums un apbalvošanas ceremonija LDDK īstenotajam ESF projektam “Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos” (LDDK projekts SAM 8.5.1.).
Noslēguma pasākumā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar projekta laikā īstenoto prakšu un darba vidē balstītu mācību sasniegtajiem rezultātiem, labās prakses piemēriem – secinājumiem un priekšlikumiem tālākai profesionālās izglītības attīstībai.

Translācijas adrese: https://www.leta.lv/onair/embed/b:lddk

Lasīt vairāk...

Svētku pasākums 2. maijā

Ieraksts tika veikts: 03.05.2023 | Tēma: Pasākumi

Š.g. 2. maijā Rīgas Tehniskajā koledžā notika svētku pasākums par godu Darba svētkiem, Latvijas Satversmes sapulces sasaukšanas dienai un Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai.

Lasīt vairāk...

Kalendārs

<<  Maijs >>

POTCPSSv
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02

Kopā ar Ukrainu!

Skolu sistēmas

Moodle

Mykoob

Latvijas skolas soma

Sociālie tīkli - sekojiet mums!

Facebook

Uzvar darītājs! SkillsLatvia

Skilss 2017

ICT Security in VET – ITSVET

Itsvet

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

Esi drošs, esi foršs!

esi dross esi forss